Značkové brýle, které jinde nekoupíte

Značkové brýle, které jinde nekoupíte

Jsou značky, jejichž reklamy vídáme velmi často, a tak pomalu přestáváte věřit, že vše, co hlásá reklama, je pravda. Pro některé z nás je značkové zboží důležité. Každý má právo se rozhodnout, ale také už dnes je známo, že součástí ceny je právě značka a peníze vynaložené na její reklamu.

A stejně tomu je i u brýlí. Je pro Vás důležité, že Vaše dioptrické brýle jsou právě značky, kterou přece všichni znají, nebo Vaší prioritou jsou kvalitní dioptrické brýle ve srovnatelné kvalitě, ale jejichž značku na reklamě neuvidíte.

2-590x100.gif

Pak dovolte, abychom Vám představili značku Icona a Jovita, značky, jejichž reklamu prostě nepotkáte na každém rohu a za modely, které jsou srovnatelné právě s těmi značkovými, zaplatíte až o 50 % nižší cenu.

Jak je to možné? 

Značkové brýle Icona a Jovita

Jejich jména ještě před dvěma lety byla opravdu skoro neznámá. Co způsobilo, že dnes je o brýle Icona a Jovita stále se zvyšující zájem? Kdo a kde je vyrábí? A jak je možné, že stojí o tolik méně? 

Prozradíme vše

  • Brýlové obruby Icona a Jovita se vyrábí v Asii (mimochodem, většina celkové světové produkce brýlí pochází z Asie).

  • Icona a Jovita – značkové brýle v rozsáhlé nabídce modelů dioptrických i slunečních brýlí, ze kterých si prostě vybere každý. A navíc, jejich kolekce jsou limitované, a tak, pokud si nevyberete hned, věřte, že nabídka se velmi operativně obměňuje či rozšiřuje. 

A co záruka kvality?

  • Přímý a prověřený výrobce, jehož výrobu pravidelně podrobujeme kontrole kvality.

  • Zkracujeme cestu od výrobce k zákazníkovi.

  • Všechny značkové brýle Icona a Jovita mají označení „CE“ (certifikace EU).

  • Kromě zákonné garance vrácení peněz nabízíme exkluzivní doživotní záruku na brýlové obruby.

  • Příjemně nízká cena – jednak je naším cílem nabídnout co nejvyšší kvalitu brýlí co nejširšímu spektru obyvatel za nejnižší cenu, a také je nižší cena dána přímou spoluprací s výrobcem.

Možná, že mezi řádky čtete známá marketingová hesla.

Přesvědčte se sami – navštivte naše kamenné prodejny OptikDoDomu, internetový obchod nebo vyzkoušejte návštěvu Optického poradce. Skutečná slova skutečných zákazníků, kteří si zakoupili dioptrické brýle Icona a Jovita, si můžete přečíst v referencích.

 


Zdarma a nezávazně

Objednat OptikaDoDomu

vyplňte formulář a do 24 hod.
Vám zavoláme

Význam těchto slov můžete jen domýšlet. Ale pravděpodobně si pod slovem Icona představíte obraz a tak Vás souvislost snadno napadne. A Jovita? Možná jste netušili, že se jedná o ženské jméno, ale velmi vzácné – tudíž také „souvislost“?

Rádi Vám o značkách Icona a Jovita povíme víc, pokud jsme na něco zapomněli. Napište nám.