Icona Crater pink

1 699

Kategorie: Dioptrické brýle
barva rámu: růžová
flexi stranice: ne
styl: oválné
typ: celorám
velikost: M = do vel. 52
zaměření: dámské
Cena: 1 699 (včetně čoček)
  • Šířka očnice: 53 mm
  • Výška očnice: 27 mm
  • Šířka nosníku: 16 mm
  • Šířka brýlí: 135 mm
  • Délka stranice: 140 mm

Popis

Novinkou mezi našimi modely jsou moderní a velmi žádané celorámové brýle značky Icona Crater pink. Zaujmou na první pohled a dokazují, že v jednoduchosti je krása. Společným znakem těchto brýlí je nejvyšší kvalita použitého materiálu - kvalitní ušlechtilá ocel a acetát., dále pevnost a lehkost zároveň. Oválný tvar nenápadně silnějšího rámu si může dovolit každá žena i každý muž. Jaké barvě dáte přednost?

Nevíte si rady? Vyzkoušejte si je. Pokud Vás vyzkoušení navnadilo, brýle se Vám líbí, ale nechcete riskovat? Pak využijte jedinečné možnosti objednat si k Vám domů Optického poradce a vyzkoušet si můžete v klidu a pohodlí nejen všechny barvy, ale i jiné modely z řad našich novinek. A to zcela zdarma a nezávazně. Vašimi rádci může být Vaše rodina i kamarádi. Optický poradce Vám v případě Vašeho zájmu s výběrem také rád poradí.

Dioptrické brýle Vám zhotovíme podle Vašich požadavků na dálku nebo na blízko. S výběrem dioptrických čoček, které jsou vhodné práv pro Vás, Vám rádi poradíme. Ušetřete za modely, za které byste v běžných obchodech zaplatili až o polovinu víc. 

Nákup dioptrických brýlí může být velmi příjemný, pohodlný a navíc u nás ušetříte až 50% běžných cen srovnatelných modelů v kamenných optikách. Využijte  aktuální nabídku slev na brýle. Nejoblíbenější je nákup brýlí v akci 1+1, kdy od nás dostanete kompletní druhé brýle zdarma