Icona Aurora red

1 699

Kategorie: Dioptrické brýle
barva rámu: červená
flexi stranice: ano
styl: oválné, retro
typ: celorám
velikost: L = do vel. 54
zaměření: dámské
Cena: 1 699 (včetně čoček)
  • Šířka očnice: 53 mm
  • Výška očnice: 34 mm
  • Šířka nosníku: 17 mm
  • Šířka brýlí: 138 mm
  • Délka stranice: 140 mm

Popis

Jsou barvy, které neomrzí. Barevné brýle jsou stále moderní. Hledáte-li dioptrické brýle, které zaujmou Vaše okolí již na první pohled, pak tento model je skvělá volba. A přitom jsou tak jednoduché. Právě v tom je ale jejich půvab. Brýle ve velmi zajímavé odstínu červené působí velmi něžně. Jsou vyrobeny z ušlechtilé ocele, díky které jsou velmi pevné a zároveň lehounké.

Při prvním nasazení stačí jen přizpůsobit jejich usazení na kořeni nosu pomocí praktického nastavitelného nosníku. Další příjemnou vychytávkou jsou antialergenní acetátové koncovky. Už přemýšlíte, jak je sladíte se svým oblečením? Opravdu odoláte si tyto dámské dioptrické brýle aspoň vyzkoušet online? A co třeba tento model v barvě modré nebo černé?

Vyzkoušet si je také můžete přímo u Vás doma. Kontaktujte nás a my Vám sjednáme bezplatnou a nezávaznou návštěvu Optického poradce u Vás doma. Může Vám jednak poradit, jaké brýle se hodí přímo Vám, a také Vám nabídne zajímavé slevy, díky nimž můžete mít např. druhé dioptrické brýle zdarma. Nic neriskujete.