Icona Acamar black

1 699

Kategorie: Dioptrické brýle
barva rámu: ocelová
flexi stranice: ano
styl: oválné
typ: celorám
velikost: XL = vel. 55 a větší
zaměření: pánské
Cena: 1 699 (včetně čoček)
  • Šířka očnice: 57 mm
  • Výška očnice: 31 mm
  • Šířka nosníku: 16 mm
  • Šířka brýlí: 142 mm
  • Délka stranice: 140 mm

Popis

Acamar není vymyšlené slovo – budete-li hledat na internetu, zjistíte, že je to název hvězdy. Také vy v nich zazáříte, ačkoliv nejsou na první pohled odlišné od „jiných“. Na druhý pohled vás ale jistě zaujmou tyto dioptrické brýle svou lehkostí a dokonalou souhrou tvaru brýlových obrub a stranic.

Elegantní černá barva podtrhne vaši mužnost a ocelový celorám brýlových obrub působí jemně, ale jasně – možná zde je podobnost s onou hvězdou. Stranice brýlí jsou vyrobeny z velmi příjemného kvalitního acetátu. Skvělou vychytávkou je flexi stranice pro dokonalý komfort nošení, který korunuje ještě praktický nastavitelný nosník. Brýle jsou vhodné pro zábrus dioptrických čoček podle individuální potřeby. Tento model dioptrických brýlí v černé nebo také v zelené barvě můžete mít do týdne doma.

Využít také můžete exkluzivní bezplatné návštěvy Optického poradce u vás doma. Chcete ušetřit a neztrácet čas, pak neváhejte a vyzkoušejte si brýle právě teď a tady online. Pak jen zjistěte, kolik můžete díky našim speciálním akcím ještě dále ušetřit.